Słodki Turniej piłki nożnej dziewcząt Drukuj

Słodki Turniej piłki nożnej dziewczątW dniu 08.09.2017r w Szkole Podstawowej Nr 17 w Płocku odbył się Międzyszkolny "Słodki" Turniej piłki nożnej dziewcząt klas VI i młodszych. Organizatorami turnieju była nasza szkoła wraz z Radą Mieszkańców Osiedla Miodowa. W turnieju uczestniczyły dziewczęta ze szkół podstawowych nr 12, 17, 18 i 23. Oprócz dziewcząt z klas VI startowała również reprezentacja dziewcząt klas V naszej szkoły.
Nasza drużyna zajęła w Turnieju III m tracąc w całym Turnieju tylko 1 bramkę. Gratulacje za walkę sportową dla wszystkich drużyn startujących w naszym Turnieju!
Opiekunem naszych dziewczyn był pan Jacek Małkiewicz.