Pląs w Warszawie Drukuj

Pląs w WarszawieW sobotę 16 września 2017 roku zespół Pląs odebrał długo oczekiwaną nagrodę za zdobycie Grand Prix w Konkursie Piosenki i Tańca "Talentiada 2017", który odbył się na początku czerwca. Nagrodą dla zwycięzcy był wyjazd do Warszawy, udział w warsztatach tanecznych i zabawa w Parku Trampolin. W East Side Dance Studio w Warszawie, pod czujnym okiem Pawła Michno - tancerza, choreografa i sędziego, dziewczęta odkrywały tajniki tańca jazzowego opanowując podstawowe kroki. Po sytym obiedzie sponsorowanym przez organizatora udaliśmy się do Hangaru 646, aby próbować sztuczek akrobatycznych na trampolinach. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy późnym wieczorem. Był to dzień pełen atrakcji, spełnionych marzeń i niesamowitych wrażeń.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska