Dzień Chłopaka Drukuj

Dzień Chłopaka 27 września klasy 1-7 uczestniczyły w projekcji filmów pt. "Był sobie pies" i „Aniana: Skarb oceanu”. Uczniowie bawili się też na dyskotece szkolnej. Natomiast 29 września Samorząd Uczniowski zorganizował wybory "Najsympatyczniejszego kolegi". Najpierw dziewczęta wybierały jednego spośród swoich klasowych kolegów, a następnie odbyły się szkolne wybory spośród zgłoszonych z poszczególnych klas kandydatów. W wyniku głosowania, które odbyło się na przerwie tytuł "Najsympatyczniejszego kolegi" przypadł w udziale Piotrowi Strzeszewskiemu z klasy 6a. Gratulujemy!!! Samorząd Uczniowski w tym dniu dla wszystkich chłopców z klas 1-7 przygotował słodką niespodziankę w postaci cukierków i lizaków. Można było także za pomocą „Poczty samorządowej” przesłać kartkę z życzeniami dla wybranego kolegi. Fantastyczne atrakcje dla naszych uczniów przygotowali również starsi koledzy z oddziałów gimnazjalnych.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska