Sztafetowe Biegi Przełajowe Drukuj

Sztafetowe Biegi PrzełajoweW dniu 3 października 2017 odbyły się coroczne mistrzostwa Płocka, w ramach Płockich Igrzysk Sportowych, w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Na obiekcie stadionu Stoczniowca w Radziwiu  startowało w sumie 20 dziewczynek i chłopców wybranych z klas 4-6 naszej szkoły. Przy niesprzyjającej pogodzie - padający deszcz, drużyna dziewcząt zajęła 8 miejsce drużynowo, chłopcy zaś uplasowali się na 5 miejscu w Płocku. Do Finałów Rejonowych awansowały po 4 pierwsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Opiekunami drużyn byli panowie: Jacek Małkiewicz i Stanisław Zotow.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska