XXVI Bieg Tumski Drukuj

XXVI Bieg TumskiW dniu 06.10.2017 r. odbył się w Płocku XXVI Bieg Tumski im. Andrzeja Drętkiewicza. Organizatorami biegu był: MOSiR Płock, Urząd Miasta Płocka i MUKS Płock. Trasa biegu, jak co roku, przebiegała wokół Ratusza naszego miasta i była bardzo trudna i długa!
Najlepsze miejsca zajęli:
-Piechocki Adrian kl. 5a - 7m  (6 miejsc było nagradzanych!)
-Fersz Gabriel kl. 5a - 9m
-Cieślik Zuzanna kl. 5a - 15m
-Kuźnicki Bartosz kl. 4a - 10m
-Śniegowski Damian kl. 4a - 13m
-Zagajewska Aleksandra kl. 6c -12m
-Maślanka Mateusz kl. 7a - 9m.
Gratulacje dla wszystkich reprezentantów i reprezentantek naszej szkoły za udział w biegu oraz jego ukończenie i za walkę do końca z liczną konkurencją z innych płockich szkół. Opiekunami naszej drużyny byli panowie: Jacek Małkiewicz i Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska