Fotografia - to mnie wciąga Drukuj

Fotografia - to mnie wciągaFotografowanie wydaje się dziecinnie proste. To, że jest dziedziną sztuki wymagającą nie tylko talentu ale i teoretycznej wiedzy przekonali się uczniowie gimnazjum, którzy uczestniczyli w warsztatach fotograficznych „Fotografia - to mnie wciąga”. Spotkanie odbyło się w ramach projektu profilaktycznego Urzędu Miasta „Żyj zdrowo bezpiecznie” dnia 10 października 2017 r. w Bibliotece dla Dzieci im. Wandy Chotomskiej.

Uczestnicy mieli okazję wykazać się kreatywnością i twórczym myśleniem komponując fotografie na zaproponowany temat z wykorzystaniem przygotowanych wcześniej rekwizytów. Z pewnością zajęcia te zachęciły i przygotowały młodzież do udziału w konkursie fotograficznym „W kadrze nałogu”.

Opiekunowie: p. Agnieszka Kacprzak, p. Elżbieta Małecka.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska