XVII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Drukuj

XVII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski W dniu 10 kwietnia 2018 w Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku odbyła się XVII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Nowalińska z klasy 3a oraz Alicja Biernacka  i Dominik Tanaś z klasy 3b. Zadaniem każdego uczestnika było zaprezentowanie wiersza polskiego poety. Od lat konkurs ten cieszy się wielką popularnością wśród uczniów płockich i okolicznych szkół. Występy oceniało profesjonalne jury, w którym zasiadała m.in. znana polska aktorka Grażyna Zielińska. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale, a Dominikowi udało się zdobyć nagrodę i zająć III miejsce wśród uczniów klas trzecich. Zadowolone dzieci z dyplomami i nagrodami wróciły do szkoły. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!