XLVI OMTTK PTTK - eliminacje rejonowe Drukuj

XLVI OMTTK PTTK - eliminacje rejonowe11 kwietnia 2018 roku odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy na etapie rejonowym zorganizowany przez Oddział Miejski PTTK w Płocku przy współpracy SKKT – PTTK „Małachowianka”. Impreza odbyła się w LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego. Konkurs obejmował wiedzę turystyczną, wiedzę o Płocku i województwie mazowieckim oraz pierwszą pomoc. Organizatorzy zapewnili uczestnikom dodatkową atrakcję, którą było zwiedzanie wieży widokowej. Naszą szkołę reprezentowali członkowie SKKT – PTTK „Kościuszkowcy” w składzie: Kamil Dółkowski (7b), Wiktoria Podolska (6c) oraz Klaudia Perkowska (5c). Drużyna zdobyła II miejsce i otrzymała wspaniałe nagrody rzeczowe. Miło nam również poinformować, że jako jedyni otrzymaliśmy nagrodę za prowadzenie Kroniki SKKT – PTTK „Kościuszkowcy”.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska