Spotkanie autorskie z panią Anną Kühn-Cichocką Drukuj

Spotkanie autorskie z panią Anną Kühn-Cichocką12 kwietnia 2018 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie z panią Anną Kühn-Cichocką – poetką, pisarką, malarką, w którym wzięli udział uczniowie klas: IV c i V b. Autorka opowiedziała o swoich podróżach oraz swojej twórczości-malarskiej i literackiej. Zaprezentowała wybrane utwory z wydanych przez siebie książek oraz prace malarskie. Pisarka pokazała dzieciom pamiątki przywiezione z licznych podróży po świecie, które bardzo ich zaciekawiły. Uczestnicy spotkania zadawali pytania, na które poetka chętnie odpowiadała. Uczniowie zakupili książki autorstwa pani Anny Kühn-Cichockiej, które zostały przez nią podpisane. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.