Warsztaty plastyczne „Biedronkowe love” Drukuj

Warsztaty plastyczne „Biedronkowe love”W dniu 12 kwietnia klasa 1b udała się do Leroy Merlin na warsztaty plastyczne. Była to nagroda dla całej klasy za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym „Najładniejsza ozdoba choinkowa” przez jedną z uczennic. Tytuł warsztatów to „Biedronkowe love”. Po dotarciu na miejsce pani prowadząca powiedziała dzieciom, że będą malowały wiosenne biedronki według zaprezentowanego wzoru. Uczniowie dostali kamienie, które najpierw pomalowali na czerwono, a potem robiły czarne kropki. Na koniec przykleiły swoim biedronkom oczy i każdy nadał jej imię. Wszystkie wykonane przez dzieci prace prezentowały się bardzo ładnie. To były bardzo ciekawe zajęcia. W dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska