Rajd "Do Miejsc Pamięci Narodowej" Drukuj

Rajd "Do Miejsc Pamięci Narodowej"14 kwietnia 2018 r. członkowie koła turystycznego SKKT "Kościuszkowcy" wzięli  udział w XLII Rajdzie "Do Miejsc Pamięci Narodowej" w 100-tną Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Trasa rajdu rozpoczynała się z Podolszyc, a jej zakończenie miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 20 w Borowiczkach. Podczas przemierzania leśnych dróg uczestnikom dopisywał wspaniały humor oraz słoneczna pogoda. Po drodze odwiedziliśmy groby harcerzy oraz pracowników Cukrowni Borowiczki poległych w czasie II wojny światowej. Po przybyciu do szkoły czekała na nas przepyszna grochówka. W rajdzie zajęliśmy zaszczytne I miejsce. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska