Nagroda Prezydenta dla Pląsu Drukuj

Nagroda Prezydenta dla PląsuDnia 16 października w Szkole Muzycznej odbyła się VII edycja wręczenia nagrody Prezydenta Miasta Płocka dla dzieci i młodzieży za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2017/18. W programie uroczystości było wystąpienie prezydenta, wręczenie nagród, koncert laureatów i słodki poczęstunek. Nagrodzonych zostało 13 indywidualnych artystów (muzyków i solistów tanecznych). Jedynym wyróżnionym zespołem był nasz szkolny zespół taneczny Pląs, który swoim występem zamykał całą uroczystość wprowadzając widownię w magiczny świat cyrkowy. Oprócz nagrody dla zespołu każda z tancerek otrzymała piękną, ogromną czerwoną różę, która sprawiła im wielką radość. Gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska