Pląs w Radomsku Drukuj

Pląs w RadomskuW sobotę 1 grudnia w MDK w Radomsku zorganizowano XXII Ogólnopolskie Spotkania Taneczne "Radomsko Open 2018" pod patronatem prezydenta miasta. Do udziału w turnieju zgłosiły się m.i. grupy taneczne z Częstochowy, Radomska, Piotrkowa Trybunalskiego, Zabrza i Olsztyna reprezentujące szkoły tańca, studia taneczne czy akademie rozwoju artystycznego. Celem imprezy była jak zwykle konfrontacja dorobku artystycznego zespołów, popularyzacja tańca wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie możliwości prezentacji układów tanecznych przed większą publicznością i oczywiście przed komisją oceniającą. Wśród wszystkich grup tanecznych jedyny zespół Pląs reprezentujący szkołę podstawową został zauważony i otrzymał wysoką 3 lokatę. W nagrodę za trud i maksymalne zaangażowanie w drodze powrotnej odwiedziliśmy Mc Donalda rozkoszując swe podniebienia hamburgerami i sałatkami. Wszystkim tancerkom gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska