Mikołaj na wodzie Drukuj

Mikołaj na wodzie13 grudnia na Pływalni Miejskiej Podolanka odbyła się impreza "Mikołaj na wodzie" organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Uczniowie klas III Szkół Podstawowych z Płocka pokazali swoje umiejętności pływackie (przepłynęli 25 metrów stylem dowolnym) przed Świętym Mikołajem.
Od organizatora uczniowie wszyscy uczestnicyotrzymali  świąteczne paczki ze słodyczami. Naszą szkołę reprezentowali  Zawadzki Kacper, KrólikowskiOskar, Michalak Laura oraz Skierski Ksawery.
Następne zawody klas III w pływaniu odbędą się w maju i trzeba będzie pokonać dystans 25 metrów stylem dowolnym na czas.
Życzymy sukcesów.