Świąteczna Marzycielska Poczta Drukuj

W tym roku klasa 4 b włączyła się do pięknej akcji „Marzycielska poczta”. Ta trwająca od wielu lat inicjatywa polega na wysyłaniu do chorych dzieci kartek z życzeniami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów. W tym roku szczęśliwy los uśmiechnął się do Julii, podopiecznej Pomorskiego Hospicjum dla dzieci. Ze względu na liczne schorzenia dziewczynka ma ograniczony kontakt z dziećmi, dlatego każdy otrzymany list to dla Julii wielka radość. Uczniowie 4 b bardzo się postarali i przygotowali z sercem zarówno treść życzeń jak i ich graficzną szatę. Były więc piękne obrazki i cudowne motywacyjne motta. Mamy nadzieję, że ta akcja zapoczątkuje wolontariacką działalność tej klasy.