Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Płocka Drukuj

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta PłockaZnane już nam są wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Płock. Przebieg wyborów w całym mieście nadzorowała pięcioosobowa Miejska Młodzieżowa Komisja Wyborcza, w skład której wchodziło trzech przedstawicieli młodzieży i dwóch pracowników Urzędu Miasta Płocka. Przewodniczącą tej komisji była uczennica naszej szkoły – Weronika Lewandowska z kl. III E.
Miejska Młodzieżowa Komisja Wyborcza sprawdziła protokoły głosowania w okręgach dostarczone przez szkoły biorące udział w wyborach. Miło nam poinformować, że przedstawicielem SP 17 w Młodzieżowej Radzie została Maja Woźnicka uczennica klasy III E. Młodzi Radni zostaną zaprzysiężeni i będą obradować po raz pierwszy w piątek 11 stycznia.
Gratulujemy i życzymy owocnych obrad.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska