Wizyta w MP nr 3 Drukuj

Wizyta w MP nr 3Dnia 15 marca klasa 3a i zespół taneczny Pląs gościł w Miejskim Przedszkolu nr 3 w ramach promocji naszej szkoły. Dzieci przyjęły nas bardzo serdecznie. Z wielką ciekawością obejrzały bajkę pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" nagradzając trzecioklasistów gromkimi oklaskami. Przedszkolaki świetnie orientowały się w zagadnieniach dotyczących ochrony środowiska. W związku z tym, z uwagą obejrzały układ taneczny "Z ekologią na Ty" podziwiając umiejętności akrobatyczne naszych tancerek. Były też wspólne zabawy i pląsy. Po występie na artystów czekał słodki poczęstunek.