Grand Prix dla Pląsu Drukuj

Grand Prix dla PląsuDnia 4.04.2019 zespół taneczny Pląs rytmicznym krokiem powitał kolejną, piękną porę roku na "XXIV Wiosennych Spotkaniach Tanecznych" w Sochaczewie. Wydarzenie miało na celu popularyzację wszystkich form tanecznych wśród dzieci, umożliwienie wspólnego zaprezentowania dorobku młodych tancerzy przed sochaczewską publicznością oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci poprzez bezpośrednie kontakty z tańcem i muzyką. Nasze dziewczęta z wiosennym przytupem wywalczyły najwyższą lokatę całego festiwalu zdobywając GRAND PRIX. Radości nie było końca! Gratulujemy!