I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Edukacji Prozdrowotnej Drukuj

Dnia 5 kwietnia 2019 roku, w naszej szkole, odbył się I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Edukacji Prozdrowotnej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z klas 3, z 14 płockich szkół podstawowych.
Celem konkursu było rozwijanie prozdrowotnych postaw i propagowanie zdrowego stylu życia. Program dnia był bardzo bogaty. Oprócz testu dla startujących w konkursie uczniów, był poczęstunek składający się ze zdrowego, ekologicznego jedzenia. Następnie uczniowie z klasy 4 b pokazali przedstawienie pod tytułem "Zdrowy talerz". Zespół Pląs zaprezentował "Gimnastykę poranną".
Naszym gościem była pani Monika Ulińska z płockiego PCK, która demonstrowała sposoby udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrożenia.
W podziękowaniu za uczestnictwo wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe piłki, a laureaci dodatkowo piękne plecaki. Listę zwycięzców znajduje się w zakładce Wyniki konkursów międzyszkolnych.
Zapraszamy do nas za rok!