XI Edycja Konkursu Pięknego Czytania Drukuj

XI Edycja Konkursu Pięknego CzytaniaW dniu 26 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły: Laura Wiśniewska, Albert Gołębiowski, Klaudia Perkowska i Karolina Nowalińska wzięli udział w XI Edycji Konkursu Pięknego Czytania zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku wraz z Książnicą Płocką im. Władysława Broniewskiego – Filia nr 3 i Zespół Szkół nr 3 w Płocku. Jury oceniało technikę czytania oraz sposób interpretacji wylosowanego tekstu. Wszyscy nasi lektorzy doskonale zaprezentowali się przed publicznością. Szczególne gratulacje należą się Karolinie Nowalińskiej z kl. 4b za zdobycie II nagrody i Klaudii Perkowskiej z kl. 6c za wyróżnienie.