Rajd Pieczonego Ziemniaka Drukuj

Rajd Pieczonego Ziemniaka5 października 2019 roku członkowie SKKT „Kościuszkowcy” wzięli udział w rajdzie „Pieczonego ziemniaka”. Szliśmy trasą o długości10 kilometrów, która wiodłaz Borowiczek do Stanicy Wodnej „Flis” w Liszynie. Podczas wędrówki mogliśmy podziwiać walory krajobrazowe i przyrodnicze okolic Płocka.Mimo typowo jesiennej pogody, wszyscy dzielnie i w dobrych humorach pokonaliśmy wyznaczoną trasę. Na miejscu mety czekały na nas pieczone ziemniaki oraz ognisko, gdzie mogliśmy upiec kiełbaski.
Kontakt z naturą zapewnił nam doskonały relaks i odpoczynek, a miła atmosfera dostarczyła moc wrażeń. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz na pieszych wędrówkach.

W rajdzie zajęliśmy I miejsce.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska