XLI Rajd "Ciżemka" Drukuj

XLI Rajd "Ciżemka"W dniu 19 października 2019 roku 44-osobowa grupa uczniów pod opiekąnauczycieli wybrała się na XLI Rajd "Ciżemka". Tym razem wędrowaliśmy po Płocku. Rajd rozpoczął się na Starym Rynku, gdzie otrzymaliśmy mapę z wyznaczoną trasą i punktami kontrolnymi, które mieliśmy odwiedzić. Wykonywaliśmy tam różne zadania i odpowiadaliśmy na pytania, które dotyczyły historii i wiadomości bieżących naszego miasta. Pogoda i dobry nastrój wszystkim dopisywały. Finał Rajdu nastąpił  w L.O. im. Marsz. St. Małachowskiego, gdzie po słodkim poczęstunku nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i pucharów.  Z zadaniami poradziliśmy sobie znakomicie. Zajęliśmy I miejsce.


 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska