Rajd Niepodległości Drukuj

Rajd Niepodległości9 listopada 2019 roku członkowie szkolnego koła turystycznego SKKT "Kościuszkowcy" wzięli udział w XXVIII Rajdzie Niepodległości "Szlakami Legionów Płockich". Uczestnicy w czasie wędrówki poszerzyli swoją wiedzę na temat historii regionu oraz ddali hołd poległym mieszkańcom Płocka i okolic, którzy walczyli w obronie ojczyzny. Uroczyste zakończenie rajdu odbyło się w auli LO im. Władysława Jagiełły w Płocku. Rajdowi towarzyszył „Konkurs Piosenki i Pieśni Legionowej”.
Nasza drużyna zajęła I miejsce w rajdzie pieszym.
W „Konkursie Piosenki i Pieśni Legionowej” solistka - Klaudia Perkowska, reprezentująca naszą szkołę pokonała wszystkich, dostarczając swoimi repertuarem widzom niezapomnianych emocji i zajęła I miejsce, zaś zespół wokalny - "Muzyczne Iskierki" wywalczył w przeglądzie piosenki II miejsce.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska