Współczesne zagrożenia zdrowia Drukuj

Współczesne zagrożenia zdrowiaTroska o własne zdrowie i świadomość zagrożeń wynikających z niewłaściwych wyborów i postaw była myślą przewodnią VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Profilaktycznego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły. W konkursie pod hasłem „Współczesne zagrożenia zdrowia” naszą szkołę reprezentował zespół: Julia Antczak 8c, Zuzanna Cieślik 7a, Karol Kolasa 7a, przygotowywani przez p. Marzenę Siołek. Uczniowie w części pisemnej i ustnej wykazali się znajomością przyczyn i skutków chorób cywilizacyjnych, chorób nowotworowych, uzależnień, czynników chorobotwórczych oraz chorób przez nie wywoływanych. Nasi reprezentanci zajęli II miejsce w gronie szkół podstawowych. Gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska