Rozdanie nagród AKADEMII LWA HONORKA Drukuj

Rozdanie nagród AKADEMII LWA HONORKA

26 listopada 2019 r. na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia nagród za udział w konkursie plastycznym pod patronatem  Straży Miejskiej w ramach programu profilaktyczno - edukacyjnego AKADEMIA LWA HONORKA.

Konkurs plastyczny pod hasłem: „POCZĘSTUNEK OD OSÓB NIEZNAJOMYCH”  miał na celu propagowanie wśród dzieci świadomości, aby nie rozmawiały z obcymi osobami, nie przyjmowały od nich żadnych prezentów, poczęstunków, które mogłyby okazać się groźne dla zdrowia,  a nawet życia.

Laureatami nagrody specjalnej zostali uczniowie naszej szkoły: Amelia Turowiecka z klasy 1c oraz Paweł Atlak z klasy 1a.

Serdecznie gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska