Lekcja z Mistrzem - Dorota Świeniewicz Drukuj

Lekcja z Mistrzem - Dorota Świeniewicz 26 listopada odbyło się w naszej szkole kolejne Spotkanie z Mistrzem. Tym razem zaproszonym gościem była Dorota Świeniewicz – reprezentantka Polski w piłce siatkowej w latach 19991-2009, dwukrotna złota medalistka mistrzostw Europy oraz wybrana przez CEV w 2005 r  najlepsza siatkarka Europy.
Uczniowie klas VI-VII mieli okazję do rozmowy z p. Dorotą. Znakomita siatkarka przedstawiła krótko swoją karierę sportową, a następnie młodzież miała okazję do zadania jej pytań. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób rozpoczynała swoją karierę oraz poznały tajniki gry w reprezentacji Polski. Następnie p. Dorota Świeniewicz przeprowadziła trening oraz osobiście uczestniczyła w grze.
To spotkanie pozwoliło młodzieży na bliższe poznanie wysokiej klasy sportowca oraz pokazało w jaki sposób można realizować swoje pasje i marzenia.