Rambit dla klas II i III - pierwsza edycja Drukuj

Rambit dla klas II i III - pierwsza edycja29 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się pierwszy "Rambit", w którym uczestniczyły dzieci z klas drugich i trzecich. Każdą klasę reprezentowała drużyna - czterech chłopców i cztery dziewczynki - w zawodach sportowych. Były zabawy z piłkami, szarfami i woreczkami. Po dwoje dzieci z klasy rozwiązywało zagadki i łamigłówki umysłowe z przyrody związane z aktualna porą roku. Pozostali uczniowie z wielkim zaangażowaniem kibicowali swoim kolegom i koleżankom. Wszyscy świetnie się bawili. Teraz czekamy na kolejną wspólną, wesołą zabawę.