Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020-2021 Drukuj

8 czerwca zostały ogłoszone poprzez mobiDziennik wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021. Każdy uczeń od klasy trzeciej do siódmej miał możliwość zgłoszenia swojej kandydatury opiekunom SU do środy 10 czerwca. Jedynym ograniczeniem było posiadanie 30 ujemnych punktów z zachowania w bieżącym roku szkolnym. Zadaniem każdego pretendenta było wykonanie plakatu wyborczego zawierającego program wyborczy oraz opis własnej osoby. Chętnymi objąć stanowiska w Radzie SU są (kolejność alfabetyczna):

Borowski Adrian 7b
Chiba Julia 6b
Cieślik Zuzanna 7a
Jaworska Oliwia 7c
Perkowska Klaudia 7c
Piotrowska Amelia 6b

Wszystkich kandydatów i ich programy można poznać oglądając galerię zdjęć. Wybory odbędą się w formie elektronicznej poprzez wypełnienie ankiety udostępnionej uczniom i nauczycielom w dniach od 12 do 17 czerwca.

Zachęcamy do głosowania! 

Natomiast kandydatom życzymy POWODZENIA!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska