Dzień siódmy - 12 stycznia Drukuj

Dzień siódmy - 12 styczniaMoc wrażeń i atrakcji czekała na nas ostatniego dnia na białej szkole. Zwiedzaliśmy Wielką Krokiew i każdy z nas poczuł się jak skoczek narciarski. Mieliśmy przyjemność obserwować przyszłych mistrzów olimpijskich na treningu. Kulig, ognisko z kiełbaskami, dyskoteka, to dopiero czad! Pizza, bilard, piłkarzyki dla każdego coś miłego. Pełni miłych wspomnień liczymy na to, że uda nam się tu spotkać w przyszłym roku. Do zobaczenia.Śmiech

 

obejrzyj galerię zdjęć

Dzień szósty - 11 stycznia Drukuj

Dzień szósty - 11 stycznia Kochane pieniążki szykujcie rodzice Śmiech tak nam się spodobało, że za rok znów się tutaj wybieramy. Może nie jeździmy tak dobrze jak nasz instruktor, ale trener i tak nie może nas dogonić. Przesyłamy moc buziaków.

 

obejrzyj galerię zdjęć

Dzień piąty - 10 stycznia Drukuj

Dzień piąty - 10 stycznia

Nie samymi nartami człowiek żyje. Zimowa stolica Polski przywitała nas  cudowną pogodą. Na Krupówkach popadliśmy, w zakupowe szaleństwo. Dobrze, że mieliśmy mało czasu przed wizytą w aqua parku. Zregenerowani, ale bardzo głodni spóźniliśmy się na kolację, jednak panie kucharki były dla nas bardzo wyrozumiałe i przygotowały pyszne racuszki. Jutro wracamy na dalszy podbój stoków.

obejrzyj galerię zdjęć

Dzień czwarty - 9 stycznia Drukuj

Dzień czwarty - 9 styczniaNo i stało się!!! Możecie być z nas naprawdę dumni. Większość ekipy zjechała z dużego stoku. Pozostali ciężko pracują z małą pomocą ”pyszności w karczmie” - czekoladka na gorąco, szarlotka, oscypki. Jutro mega regeneracja sił w aqua parku i zwiedzanie Zakopanego.

 

obejrzyj galerię zdjęć

Dzień trzeci - 8 stycznia Drukuj

Dzień trzeci - 8 styczniaDzisiaj Hajduk powitał nas piękną pogodą, co zaowocowało tym, że niektórzy z nas jeżdżą już na średnim wyciągu. Nasz pan Instruktor twierdzi, że to mega wyczyn, jak na drugi dzień nauki. Jutro kolejne górki przed nami - wyższe i bardziej strome.

Trzymajcie za nas kciuki. Pozdrawiamy.

 

 

obejrzyj galerię zdjęć

Dzień drugi - 7 stycznia Drukuj

Dzień drugi - 7 styczniaPierwsze koty za płoty. Pan Instruktor dał nam ostro w kość. Ale wszyscy już nie tylko stoją, ale poruszają się na nartach. Zmęczeni, ale zadowoleni pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

 

 

 

obejrzyj galerię zdjęć

Dzień pierwszy - 6 stycznia Drukuj

Biała szkoła w Murzasichle dzień pierwszyCali i zdrowi dotarliśmy do Murzasichle, podróż trochę się dłużyła, ale Święto Trzech Króli nam sprzyjało - nie było korków. Po sytej kolacji, czekało na nas jeszcze dopasowanie sprzętu narciarskiego, wszyscy chcieli wyglądać jak Kamil Stoch. Pozdrawiamy serdecznie.

 

obejrzyj galerię zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska