Osiągnięcia artystyczne 2018/2019 Drukuj

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Lokata

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Opiekun

Data

1.

XXII Ogólnopolskie Spotkania Taneczne "Radomsko Open 2018"

 

MDK w Radomsku

III
miejsce

Zespół Taneczny Pląs

p. Agata Siejca

1.12.2018

2.

VII edycja wręczenia nagrody Prezydenta Miasta Płocka dla dzieci i młodzieży za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2017/18 UMP Płock

nagroda

Zespół Taneczny Pląs

p. Agata Siejca

16.10.2018

3.

XI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje Bełchatów 2019 MCK w Bełchatowie

wyróżnienie

Zespół Taneczny Pląs

p. Agata Siejca

9.03. 2019

4.

VI Miejski Konkurs Fotograficzny "Jej portret. Jego portret. Ich portret". Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku im. Króla Maciusia Pierwszego

nagroda

Lena Adamkiewicz
kl. 2a

p. Marzena Kowalska

18.03.2019

5.

„Jestem jak Leonardo da Vinci”  Biblioteka Pedagogiczna i Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku

II miejsce 

Lena Adamkiewicz
kl. 2a

p. Agnieszka Czołnowska

18.03.2019

6.

„Jestem jak Leonardo da Vinci”  Biblioteka Pedagogiczna i Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku

I miejsce 

Natasza Baranowska – Jakubiak, Aleksandra Ptaszyńska, Lena Szostak kl.4b

p. Bogumiła Niewiatowska

18.03.2019

7.

III Sochaczewski Festiwal Teatralny SPAT  Sochaczewskie Centrum Kultury, "Perła"

 nagroda SCK

Grupa Teatralna "Zgrywusy" 

 p. Martyna Kochańska 22.03.2019

8.

XVIII Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA w Warszawie Dom Kultury Włochy

II miejsce

zespół taneczny Pląs

p. Agata Siejca

2.04.2019

9.

XXIV Wiosenne Spotkania Taneczne" w Sochaczewie Sochaczewskie Centrum Kultury

Grand Prix

zespół taneczny Pląs

p. Agata Siejca

4.04.2019

10.

Festiwal Talentów Talentiada PKN ORLEN

III miejsce

zespół taneczny Pląs

p. Agata Siejca

9.06.2019

11.

IV Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologiczo-Turystycznej NA MAJÓWKĘ PTTK Płock i SP 17

 I miejsce
w kategorii solista

Klaudia Perkowska kl. 6c

p. Małgorzata Szpotańska

23.05.2019

12.

IV Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologiczo-Turystycznej NA MAJÓWKĘ PTTK Płock i SP 17

I miejsce
w kategorii solista

Karolina Nowalińska kl. 4b

p. Małgorzata Szpotańska

23.05.2019

13.

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Moja Eko Pisanka”
Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku

wyróżnienie

Wiktoria Siwińska kl. 6b

p. Edyta Reńska

16.04.2019

14.

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Pszczeli świat”  Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku

wyróżnienia

Zuzanna Smogorzewska kl. 3 E

Martyna Dłużniewska kl. 7a

 

 p. Edyta Reńska  04.06.2019
     

 

 

   

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska