Osiągnięcia sportowe 2018/2019 Drukuj

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Lokata

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Opiekun

Data

1.

Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej piłki nożnej chłopców klas I 

Płocka Akademia Piłki Nożnej w Płocku

III
miejsce

drużyna klas 1

p. Paweł Grabowski;

p. Jacek Małkiewicz

10.12.2018

2.

XXVII Bieg Tumski  MZOS Płock, Urząd Miasta Płock

 II miejsce w roczniku 2007

Aleksandra Żmijewska kl.5a

 p. Paweł Grabowski

 5.10.2018

3.

Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Polski Związek Piłki Nożnej

 

III miejsce w powiecie

 

drużyna klas V

p. Paweł Grabowski  

22.11.2018

4.

Halowe mistrzostwa Płocka w skoku wzwyż Zespół Szkół nr 5 w Płocku

II miejsce

Wadzyński Szymon klasa 3B

p. Waldemar Michalski 03.12.2018

5.

Drużynowy Tenis Stołowy MOSiR w Płocku

III miejsce dziewcząt

Adamska Zuzanna 3B, Załuga Julia 3A

p. Waldemar Michalski 05.12.2018

6.

Międzyszkolne Zawody Sportowe " Wspinka 2018" Urząd Miasta Płocka, Policja, Straż Pożarna

I miejsce w kategorii dziewcząt

III miejsce drużynowo

Kryszczak Marika 8b

 

Kryszczak Marika 8b, Majchrzak Agata 8b, Lodziński Oskar i Lodziński Filip 8a

p. Waldemar Michalsk

 

p. Iwona Zawadzka

07.12.2018

7.

Unihokej dziewcząt    MOSiR Płock

 II miejsce

Antonowicz Oliwia
Adamska Zuzia
Załuga Julia
Pietrzak Nikola
Woźnicka Maja
Woźnicka Ela
Kucharska Oliwia
 p. Izabela Nowak 19.02.2019

8.

 Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej chłopców klas 1 i 2  Szkoła Podstawowa Nr 5 w Płocku, Płocka Akademia Piłki Nożnej

 II miejsce

Drużyna chłopców
klas 1 i 2

 p. Jacek Małkiewicz;

p. Paweł Grabowski

07.03.2019

9.

Młodzieżowa Liga Sportowa MOSiR Płock

I miejsce

Drużyna chłopców rocznik 2003-2005

p. Paweł Grabowski

09.05.2019

10.

Rozgrywki piłki nożnej o mistrzostwo Płocka dziewcząt szkół podstawowych rocznik 2003-2005 w roku szkolnym 2018/19 w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej MOSiR Płock

I miejsce

Drużyna dziewcząt i chłopców rocznika 2003 - 2005

p. Izabela Nowak,

p. Jacek Małkiewicz

10.05.2019

11.

Międzypowiatowy Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną dziewcząt w Drobinie rocznik 2003-2005 MOSiR Płock

II miejsce

Drużyna dziewcząt rocznik 2003-2005

p. Izabela Nowak,

p. Jacek Małkiewicz

16.05.2019
12. Turniej Unihokeja Chłopców rocznik 2003-2005 w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej 2018/2019   MOSiR Płock

 III miejsce

 drużyna chłopców rocznik 2003-2004 p. Waldemar Michalski 22.02.2019
13. XII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Płockiego Zespół Szkół im.Leokadii Bergerowej w Płocku

I miejsce

drużyna chłopców rocznik 2003-2004 p. Waldemar Michalski 28.03.2019
14. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców "piłkarskie szóstki" Szkolny Związek Sportowy

I miejsce

  p. Paweł Grabowski  
15. Międzypowiatowy Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej "piłkarskie szóstki" Szkolny Związek Sportowy Gostynin

II miejsce

drużyna chłopców

rocznik 2004 i mł

p. Paweł Grabowski  
16. Powiatowy Turniej Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku Polski Związek Piłki Nożnej oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej

III miejsce

 zespół chłopców  rocznik 2007 i mł. p. Paweł Grabowski  22.11.2019
17. 28 Bieg Wagarowicza Uczniowski Klub Sportowy "Czwórka" przy IV LO im. Bolesława Krzywoustego w Zespole Szkół nr 1 w Płocku

II miejsce

II miejsce

Aleksandra Żmijewska kl.5a

Bartosz Giziński kl.5a

p. Paweł Grabowski  21.03.2019
18. XXVII Bieg Tumski Miejski Zespół Obiektów Sportowych

II miejsce

Aleksandra Żmijewska kl.5a p. Paweł Grabowski  05.11.2019
19. Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy chłopców klas I PAPN III miejsce drużyna chłopców klas I p. Jacek Małkiewicz;

p. Paweł Grabowski

 10.12.2019
20. Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas I i II PAPN II miejsce drużyna chłopców klas I i II p. Jacek Małkiewicz;

p. Paweł Grabowski

 
 21.  MDK Liga Szkolnych 9 pod PATRONEM PREZYDENTA MIASTA PŁOCKA MDK Płock  II miejsce  drużyna chłopców 2004 i mł  p. Paweł Grabowski  18.06.2019
  MDK Liga Szkolnych 6 pod PATRONEM PREZYDENTA MIASTA PŁOCKA Piłkarskie Szóstki MDK Płock III miejsce drużyna chłopców 2006 i mł p. Paweł Grabowski 17.06.2019

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska