Klasa 6a - wychowawca p. Magdalena Uździcka Drukuj
 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00-08:45

Zajęcia komputerowe
6 a Zajęcia komputerowe gr. 1 - Kowalska Marzena-Inf. (33)

wdż
6 a - Różańska Ewa (25)

Język angielski
6 a - Stępniak Violetta (30)

Zajęcia komputerowe
6 a Zajęcia komputerowe gr. 2 - Kowalska Marzena-Inf. (33)

Język polski
6 a - Uździcka Magdalena (29)

2

08:55-09:40

Przyroda
6 a - Kobielska Sylwia (25)

Matematyka
6 a - Skrzyńska Małgorzata (27)

Język polski
6 a - Uździcka Magdalena (29)

Przyroda
6 a - Kobielska Sylwia (25)

Historia i społeczeństwo
6 a - Kaźmierska Elżbieta (23)

3

09:50-10:35

Matematyka
6 a - Skrzyńska Małgorzata (27)

Przyroda
6 a - Kobielska Sylwia (29)

Język polski
6 a - Uździcka Magdalena (29)

Język polski
6 a - Uździcka Magdalena (29)

Język angielski
6 a - Stępniak Violetta (25)

4

10:45-11:30

Język polski
6 a - Uździcka Magdalena (29)

Język angielski
6 a - Stępniak Violetta (30)

Matematyka
6 a - Skrzyńska Małgorzata (27)

Historia i społeczeństwo
6 a - Kaźmierska Elżbieta (23)

Matematyka
6 a - Skrzyńska Małgorzata (27)

5

11:45-12:30

wf
6 a - Małkiewicz Jacek (sg3)

Zajęcia z wychowawcą
6 a - Uździcka Magdalena (29)

Wychowanie fizyczne - klasy sportowe
6 a - Małkiewicz Jacek (sg3)

Matematyka
6 a - Skrzyńska Małgorzata (27)

rel.
6 a - Walczak Kamil (26)

6

12:45-13:30

Wychowanie fizyczne - klasy sportowe
6 a - Małkiewicz Jacek (sg3)

Język polski
6 a - Uździcka Magdalena (29)

Wychowanie fizyczne - klasy sportowe
6 a - Małkiewicz Jacek (sg3)

wf
6 a - Małkiewicz Jacek (sg3)

wf
6 a - Małkiewicz Jacek (sg3)

7

13:40-14:25

Wychowanie fizyczne - klasy sportowe
6 a - Małkiewicz Jacek (sg3)

wf
6 a - Małkiewicz Jacek (sg3)

Muzyka
6 a - Kralka Agnieszka (7)

Zajęcia techniczne
6 a - Wiśniewski Arkadiusz (25)

Plastyka
6 a - Reńska Edyta (29)

8

14:35-15:20

 

wychowanie fizyczne - klasy sportowe basen
6 a - Małkiewicz Jacek (b2)

 

rel.
6 a - Walczak Kamil (28)

 

9

15:30-16:15

 

wychowanie fizyczne - klasy sportowe basen
6 a - Małkiewicz Jacek (b2)

     

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska