Klasa 3B - wychowawca p. Anna Dziwota Drukuj

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00-08:45

 

Język angielski
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (41)
Język angielski
G3 B Język angielski gr.2 - Kamińska Joanna (41)

Plastyka
G3 B - Reńska Edyta (50)

Język angielski
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (41)
Język angielski
G3 B Język angielski gr.2 - Kamińska Joanna (41)

Język angielski
G3 B Język angielski gr.1 - Kamińska Joanna (41)

2

08:55-09:40

Matematyka
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (43)
Matematyka
G3 B ogólna - Dziwota Anna (43)

Historia
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (4g)
Historia
G3 B ogólna - Ludwiczak Małgorzata (4g)

Geografia
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (3g)
Geografia
G3 B ogólna - Wojtalewicz Beata (3g)

Zajęcia z wychowawcą
G3 B - Dziwota Anna (43)

wf
G3 B chł - Zawadzka Iwona (sgg3)
wf
G3 B dz - Nowak Izabela (sgg1)

3

09:50-10:35

Język niemiecki
G3 B - Tymoszuk Monika (41)

wf
G3 B chł - Zawadzka Iwona (sgg3)
wf
G3 B dz - Nowak Izabela (sgg1)

Fizyka
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (42)
Fizyka
G3 B ogólna - Pazdrak Dorota (42)

Historia
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (4g)
Historia
G3 B ogólna - Ludwiczak Małgorzata (4g)

Matematyka
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (43)
Matematyka
G3 B ogólna - Dziwota Anna (43)

4

10:45-11:30

Biologia
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (4g)
Biologia
G3 B ogólna - Siołek Marzena (4g)

Chemia
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (50)
Chemia
G3 B ogólna - Kwiatkowska Anna (50)

Matematyka
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (43)
Matematyka
G3 B ogólna - Dziwota Anna (43)

Matematyka
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (43)
Matematyka
G3 B ogólna - Dziwota Anna (43)

wiedza o społeczeństwie
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (43)
wiedza o społeczeństwie
G3 B ogólna - Wojtalewicz Beata (43)

5

11:45-12:30

Religia / etyka
G3 B - Rutkowska Krystyna (42)

Język polski
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (3g)
Język polski
G3 B ogólna - Żeromska Joanna (3g)

Język polski
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (50)
Język polski
G3 B ogólna - Żeromska Joanna (50)

Język polski
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (40)
Język polski
G3 B ogólna - Żeromska Joanna (40)

Fizyka
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (3g)
Fizyka
G3 B ogólna - Pazdrak Dorota (3g)

6

12:45-13:30

wf
G3 B chł - Zawadzka Iwona (sgg3)
wf
G3 B dz - Nowak Izabela (sgg1)

Matematyka
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (43)
Matematyka
G3 B ogólna - Dziwota Anna (43)

Informatyka
G3 B Informatyka gr.1 - Kacprzak Agnieszka (39)
Język angielski
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (41)
Język angielski
G3 B Język angielski gr.2 - Kamińska Joanna (41)

Język polski
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (40)
Język polski
G3 B ogólna - Żeromska Joanna (40)

Język polski
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (40)
Język polski
G3 B ogólna - Żeromska Joanna (40)

7

13:40-14:25

Informatyka
G3 B Informatyka gr.2 - Kacprzak Agnieszka (39)
Informatyka
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (39)
Język angielski
G3 B Język angielski gr.1 - Kamińska Joanna (41)

zajęcia artystyczne
G3 B - Reńska Edyta (50)

Religia / etyka
G3 B - Rutkowska Krystyna (41)

wf
G3 B chł - Zawadzka Iwona (sgg3)
wf
G3 B dz - Nowak Izabela (sgg1)

 

8

14:35-15:20

edukacja dla bezpieczeństwa
G3 B integracyjna - Urbańczyk Arleta (44)
edukacja dla bezpieczeństwa
G3 B ogólna - Wiśniewski Arkadiusz (44)

wdż
G3 B - Sobolewska Małgorzata (3g)

Język angielski
G3 B Język angielski gr.1 - Kamińska Joanna (41)

   

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska