Obchody DBI w Siedemnastce Drukuj

Obchody DBI w Siedemnastce25 lutego w ramach światowego Dnia Bezpiecznego Internetu w szkole zostały przeprowadzone zajęcia profilaktyczne dotyczące właściwego korzystania z zasobów Internetu. Uczniowie oglądali scenki z "Lekcji bezpieczeństwa", tworzyli listę zasad dbających o nasze bezpieczeństwo w sieci, brali udział we wspólnej dyskusji.

Podczas spotkania został również rozstrzygnięty konkurs na klasowy plakat związany z DBI - zwyciężyła klasa 4b, drugie miejsce zdobyła 4a, a trzecie klasa 6b.

Na zakończenie dzieci obejrzały prezentację multimedialną swojego kolegi z klasy 6c - Kuby Luśtyka zatytułowaną "Wspaniałości Internetu", która ukazywała zalety Internetu.