Gwieździsty Bieg Harcerski Drukuj

Gwieździsty Bieg HarcerskiJuż  niestety ostatni raz klasa 4b wraz z wychowawcą uczestniczyła w wyjściu w ramach projektu "Płock na szóstkę". Tym razem przygotowano dla uczniów Gwieździsty Bieg Harcerski, w trakcie którego uczniowie wszystkich klas czwartych, zgłoszeni do projektu mieli za zadanie zdobywać wyznaczone punkty na trasie. W każdym z punktów czekało na dzieci zadanie, które musieli wykonać. Czwartoklasistów przeszkolono z musztry, pierwszej pomocy, terenoznawstwa, sprawdzano ich wiedzę dotyczącą Płocka i jego historii, przypomniano im zasady zachowania przy stole  oraz przygotowano dla nich zadania artystyczne. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na podsumowanie projektu i rozstrzygnięcie konkursu na "Przewodnik o Płocku w formie komiksu".

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska