Zagadki Pana Cykacza Drukuj

Zagadki Pana CykaczaDnia 17 stycznia 2017 roku ciocia Agnieszka  i wujek Bartek odwiedzili klasą III C z naszej szkoły. Powodem spotkania była wygrana w konkursie "Zagadki Pana Cykacza" i to właśnie we wtorek odbył się odbiór wygranej, czyli nietypowe zajęcia z ciocią Agnieszką i wujkiem Bartkiem. Tematem zajęć było zapoznanie uczniów z umundurowaniem oraz sprzętem potrzebnym funkcjonariuszom Straży Miejskiej w ich codziennej pracy. Uczniowie osobiście mogli dotknąć kajdanek, czapki, oraz innych przedmiotów. Dzieci wyniosły z tych zajęć wiele wspaniałych, niezapomnianych wrażeń. Chętnie będą brały udział w następnych konkursach.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska