Zajęcia edukacyjne w Stacji Uzdatniania Wody Drukuj

Zajęcia edukacyjne w Stacji Uzdatniania Wody19 kwietnia 2017 roku klasa 4c wraz z wychowawcą i nauczycielem wspomagającym uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Płocku organizowaną przez „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. Uczniowie zwiedzili Stację Uzdatniania Wody przy ul. Górnej. Pani prowadząca zajęcia przedstawiła dzieciom w bardzo przystępny sposób proces technologiczny, dzięki któremu z wody pobieranej z ujęć głębinowych w Borowiczkach Pieńkach oraz z rzeki Wisły, otrzymujemy produkt odpowiadający nie tylko polskim normom jakościowym, ale także normom Światowej Organizacji Zdrowia.  

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska