Skład Samorządu Uczniowskiego Drukuj

SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Każda klasa na początku roku szkolnego wybiera  samorząd klasowy, który najczęściej składa się z: gospodarza klasy, zastępcy, skarbnika. Niektóre klasy wybierają również uczniów na inne stanowiska, np. sekretarza itp.
Raz w roku spośród zgłoszonych kandydatów (najczęściej członków samorządów klasowych) wybierana jest Rada Samorządu Uczniowskiego. W demokratycznych wyborach wybieramy: przewodniczącego, zastępcę, skarbnika.

Pełnienie funkcji w Samorządzie jest zaszczytem, ale każde stanowisko to również szereg zadań,
obowiązków i duża odpowiedzialność.

RADA SAMORZĄDU ODDZIAŁÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  • przewodnicząca  Sandra Osińska  kl. 8b,
  • z-ca przewodniczącej – Andżelika Wyczałkowska – kl. 7c,
  • sekretarz – Blanka Falkowska – kl. 6c,
  • rzecznikiem Praw Ucznia – Klaudia Perkowska – kl. 6c.

RADA SAMORZĄDU ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

  • przewodnicząca  Weronika Lewandowska  kl. 3E
  • członkowie Rady: Nikola Pietrzak – kl. 3M, Katarzyna Kawska – kl. 3M

OPIEKUNOWIE SU ODDZIAŁÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  • p. Elżbieta Kaźmierska,
  • p. Marzena Kowalska (j. ang.),
  • p. Marzena Stupecka

OPIEKUNKA SU ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

  • p. Edyta Reńska

Przedstawicielami samorządów klasowych klas 1-8 zostali:

Klasa IV a – Cegliński Mikołaj, Majewska Julia, Woźniak Dominik
Klasa IV b – Nowalińska Karolina, Stachula Alicja, Tanaś Dominik
Klasa IV c – Czarnecki Kasjan, Malik Gabriel, Zieliński Oliwier
Klasa  V a  - Klat Oskar, Kłosowski Wojciech, Sobieszczuk Oliwier
Klasa V b – Karczewski Michał, Stachula Seweryn, Skolmowska Julia
Klasa V c – Janicka Klaudia, Welenc Wiktoria, Szarwińska Żaneta
Klasa VI a – Bielski Filip, Jasiński Aleks, Pacewicz Oskar
Klasa VI b – Borowski Adrian, Kowalski Kacper, Siwińska Wiktoria
Klasa VI c – Perkowska Klaudia, Paskuda Julia, Kopczyńska Nikola
Klasa VII a – Lendzion Dawid, Cieszkowski Cyprian, Dłużniewska Martyna
Klasa VII b – Gołębiowski Albert, Krzemińska Nikola, Siemiątkowska Julia
Klasa VII c – Antczak Julia, Bogdański Kajetan, Gutkowski Jakub
Klasa VIII a – Cieszkowski Kacper, Cieszkowski Daniel, Lodziński Oskar
Klasa VII b – Drajkowski Jakub, Nawrocka Wiktoria, Osińska Sandra
Klasa VIII c - Mierzejewski Sylwester, Ziółkowski Arkadiusz, Cendrowska Wiktoria

 Oddziały gimnazjalne:

Klasa G3 A - Fersz Jakub, Jędrzejewski Wiktor, Załuga Julia
Klasa G3 B - Adamska Zuzanna,  Cichocka Weronika, Węgierek Klaudia
Klasa G3 C - Antonowicz Oliwia, Antonowicz Milena, Zmudczyński Adam
Klasa G3 E - Lewandowska Weronika, Wiśniewska Laura, Woźnicka Maja
Klasa G3 M - Kawska Katarzyna, Kucharska Oliwia, Pietrzak Nikola

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska