Sukcesy przedmiotowe 2016/2017 Drukuj

 

I miejsce - Karol Kolasa, ucz. kl.4a - międzyszkolny konkurs literacki Wisła w strofach i kolorach; organizator: płocki oddział SBP i Książnica Płocka, we współpracy z I Prywatnym Liceum Plastycznym im. Władysława Drapiewskiego w Płocku; opiekun: pani Magdalena Uździcka.

12 czerwca 2017

 II miejsce - Klaudia Perkowska, ucz. kl.4c - międzyszkolny konkurs literacki Wisła w strofach i kolorach;organizator: płocki oddział SBP i Książnica Płocka, we współpracy z I Prywatnym Liceum Plastycznym im. Władysława Drapiewskiego w Płocku; opiekun: pani Magdalena Uździcka.

12 czerwca 2017

III miejsce - Alicja Dąbrowska, ucz. kl.4a - międzyszkolny konkurs literacki Wisła w strofach i kolorach; organizator: płocki oddział SBP i Książnica Płocka, we współpracy z I Prywatnym Liceum Plastycznym im. Władysława Drapiewskiego w Płocku; opiekun: pani Magdalena Uździcka.

12 czerwca 2017

II miejsce - Wiktoria Siwińska z kl.4b; Międzyszkolny Konkurs Multimedialny "Pasje, kolekcje, zainteresowania..." w kategorii klas 1-4; organizator Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku; opiekun p. Marzena Kowalska.

3 czerwca 2017 r.

III miejsce - Piotr Niewiatowski z kl.5c; Międzyszkolny Konkurs Multimedialny "Pasje, kolekcje, zainteresowania..." w kategorii klas 5-6; organizator Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku; opiekun p. Marzena Kowalska.

3 czerwca 2017 r.

I miejsce - Michał Karczewski kl. III b; XXIII Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z edukacji matematycznej klas III; organizator Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji; opiekun p. M. Jóźwiak, p. M. Wójcik. 

                                                        21 kwietnia 2017 r.

VII miejsce – Klaudia Janicka kl. III b; XXIII Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z edukacji polonistycznej klas III; organizator Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji; opiekun p. M. Jóźwiak, p. M. Wójcik. 

                                                        22 kwietnia 2017 r.

V miejsce - Kacper Aleksandrowicz kl. V c; XXIII Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z języka polskiego klas V; organizator Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji; opiekun p. Magdalena Uździcka.

21 kwietnia 2017r.

III nagroda - Alicja Biernacka kl. IIb w Eliminacjach Rejonowych XXXIX Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży „Pięknie być człowiekiem”; organizator: Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku; opiekun p. M. Brzeska.

26 kwietnia 2017r.

I miejsce - Kacper Aleksandrowicz kl. V c; XXIII Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z historii klas V; organizator Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji; opiekun p. E. Kaźmierska.

22 kwietnia 2017

V miejsce - Kamil Dółkowski kl. VI b, Konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych z powiatu płockiego; organizator Szkoły Katolickie w Sikorzu; opiekun p. Martyna Kochańska.

29 marca 2017r.

Laureat etapu wojewódzkiego - Kamil Dółkowski kl. VI b: Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"; organizator Mazowieckie Kuratorium Oświaty; opiekun p. E. Kaźmierska.

30 marca 2017r.


Finalista
etapu wojewódzkiego - Małgorzata Krupa kl. VI b: Ogólnopolski Konkurs Historyczny  "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"; organizator Mazowieckie Kuratorium Oświaty; opiekun p. E. Kaźmierska.

 30 marca 2017r.

I miejsce - Kamil Dółkowski kl. VI b; XXIII Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z historii klas VI; organizator Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji; opiekun p. E. Kaźmierska.

7 kwietnia 2017 r.


I miejsce - Małgorzata Krupa kl. VI b; XXIII Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z historii klas VI; organizator Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji; opiekun p. E. Kaźmierska.

7 kwietnia 2017 r.

III miejsce - Kacper Aleksandrowicz z kl.5c; Powiatowy Konkursu Literacki „Piszę książkę”; organizator: SP 22 i Książnica Płocka; opiekun p. Magdalena Uździcka.

23 marca 2017r.

Wyróżnienie - Wiktoria Siwińska z kl.4b; Powiatowy Konkursu Literacki „Piszę książkę”; organizator: SP 22 i Książnica Płocka; opiekun p. Agnieszka Mirecka.

23 marca 2017r.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Polska - moja Ojczyzna" - Daria Miaśkiewicz kl. 4b. Organizator SP 23 w Płocku. Opiekun: pani Elżbieta Kaźmierska.

 7 luty 2017r.

II miejsce - Małgorzata Krupa, uczennica klasy 6b - eliminacje rejonowe XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" za pracę "Ukochany Kraj", organizator: Radę Programową do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK oraz redakcję „Poznaj swój kraj”, opiekun: pani Ewa Różańska.

7 marca 2017

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Polska - moja Ojczyzna" - Aleksander Piórkowski kl. 4b. Organizator SP 23 w Płocku. Opiekun: pani Elżbieta Kaźmierska.

7 lutego 2017r.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Mieszko I - pierwszy władca Polski" - Kacper Aleksandrowicz z kl. 5c. Organizator SP 11. Opiekun: pani Elżbieta Kaźmierska

 12 grudnia 2016r.

 I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży "Młodzi twórcy literatury" - Klaudia Perkowska z klasy 4c. Organizator - Książnica Płocka i SP 22. Opiekun - pani Magdalena Uździcka.

3 grudnia 2016r.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży "Młodzi twórcy literatury" - Piotr Niewiatowski z klasy 5c. Organizator - Książnica Płocka i SP 22. Opiekun - pani Magdalena Uździcka.

3 grudnia 2016r.

I miejsce dla Kamila Dółkowskiego w konkursie wiedzowym XI Międzyszkolnego Konkursu Europejskiego organizowanego przez SP nr 5 w Płocku dla uczniów szkół podstawowych w Płocku oraz gminy i powiatu miasta Płocka. Opiekun: Ewa Różańska.

30 listopada 2016r.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska