Sukcesy przedmiotowe 2018/2019 Drukuj

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Lokata

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Opiekun

Data

1.

 

 Ogólnopolski konkurs Językowo - Plastyczny "Idiom...ink"

Zespół Szkół w Kępicach

I
miejsce

Joanna Załęska klasa 8b

p. Martyna Kochańska

15.11.2018

 2.  Konkurs "Bohaterowie Niepodległej"  Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem"  laureat K. Dółkowski,
A. Kalinowska,
J. Mikucka,
S. Osińska,
S. Mierzejewski,
J. Załęska,
A. Żaglewska kl. 8b
 p. Elżbieta Kaźmierska  7.12.2018
 3.

Międzyszkolny konkurs ''Przyroda Twój przyjaciel”

 LOP w Płocku  I miejsce  Rafał Bitkowski kl 4b  p. Sylwia Kobielska  14.01.2019
 4. Międzyszkolny konkurs ''Przyroda Twój przyjaciel”  LOP w Płocku  II miejsce  Alan Miklaszewski, Wiktor Miklaszewski, kl. 4a   p. Sylwia Kobielska  14.01.2019
 5.  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  Szkoła Podstawowa nr 21 w Płocku  I miejsce Aleksander Atliński kl. 1a  p. Małgorzata Brzeska  15.01.2019
 6. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Szkoła Podstawowa nr 21 w Płocku   III miejsce Lena Adamkiewicz kl. 2a  p. Agnieszka Czołnowska  15.01.2019
 7.  Międzyszkolny Konkurs pt. „Polska – moja ojczyzna”  Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku I miejsce  Karolina Nowalińska kl. 4b   p. Małgorzata Ludwiczak  12.02.2019
 8. Konkurs wiedzy "Co wiem o Ojczyźnie"   Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku 

III miejsce

drużyna 3a

Maja Tomaszewska,
Michał Nowaliński, Kacper Zawadzki 
 p. Agata Siejca  13.02.2019
 9.  VIII edycja  Miejskiego Konkursu Recytatorskiego

i Poezji Śpiewanej pn. „Słowa po niebie płynące”

Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku   I miejsce Albert Gołębiowski
kl. 7b
 p. Agnieszka Żółtowska  12.03.2019 
10. Eliminacje rejonowe do Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży „Pięknie być człowiekiem" Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku wyróżnienie Albert Gołębiowski
kl. 7b
p. Agnieszka Żółtowska  13.04.2019
 11. XI Edycja Konkursu Pięknego Czytania   Biblioteka Pedagogiczna w Płocku wraz z Książnicą Płocką im. Władysława Broniewskiego – Filia nr 3 i Zespół Szkół nr 3 w Płocku II miejsce  Karolina Nowalińska, kl. 4b   p. Joanna Żeromska  26.04.2019
 12.  XI Edycja Konkursu Pięknego Czytania  Biblioteka Pedagogiczna w Płocku wraz z Książnicą Płocką im. Władysława Broniewskiego – Filia nr 3 i Zespół Szkół nr 3 w Płocku wyróżnienie  Klaudia Perkowska, kl.6c  p. Magdalena Uździcka  26.04.2019
 13.  Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z historii kl. 6 Urząd Miasta Płocka i SP 3 w Płocku   IV miejsce Aleksander Piórkowski  kl. 6b  p. Elżbieta Kaźmierska  23.05.2019
 14. II Ogólnopolski Konkurs "Bohaterowie są wśród nas"  Zarząd Główny Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych   wyróżnienie  Klaudia Perkowska, kl.6c

 p. Katarzyna Adamkiewicz,

p. Elżbieta Kaźmierska

 14.06.2019

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska