Rok szkolny 2018/2019 Drukuj

KLASY I - III

 Uśmiech "Radujmy się ze Świętymi i Błogosławionymi" - konkurs recytatorski

I miejsce - Lena Adamkiewicz kl. IIa
II miejsce - Amelia Alaszkiewicz kl. IIb
III miejsce - Kacper Zawadzki kl. IIIa

Uśmiech Rozstrzygnięte zostały konkursy plastyczne zorganizowane dla uczniów klas I-III w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Oto wyniki:

Laurka dla biblioteki szkolnej - Klasy I

I miejsce – Laura Brzezińska  kl. I a
II  miejsce – Liliana Wierzbowska  kl. I a
III  miejsce – Wiktoria Laskowska  kl. I a

Wyróżnienie - Nikola Sylwestrzak  kl. I a

Mój literacki przyjaciel -  Klasy II   

I miejsce – Gabriela Beczek  kl. II a
II miejsce – Aleksander Palczewski  kl. II a
III miejsce – Lena Adamkiewicz  kl. II a

Wyróżnienia - Igor Skulski  kl. II b, Blanka Sobieszczuk  kl. II a, Natalia Smogorzewska  kl. II a

Uśmiech Wyniki szkolnego konkursu plastyczno - literackiego dla klas II i III na wykonanie książeczki o najciekawszej przygodzie (historii) ukochanego "Pluszowego Misia"

I m Oziemkowska Maja kl. 2 a
II m Adamkiewicz Lena kl. 2 a
III m Rekus Zuzanna kl. 2 b

KLASY IV - VIII I ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

Uśmiech Konkurs plastyczny zorganizowany w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem "Działajmy Razem"

I miejsce - Wiktoria Siwińska kl. 6b
II miejsce - Kornelia Żuchewicz kl. 5b
II miejsce - Wiktoria Podolska kl. 7c

wyróżnienia: Blanka Falkowska kl. 6c; Marcin Sylwestrzak kl. 6c; Krzysztof Socha kl. 4b.

Uśmiech7 marca 2019r. odbył się Finał Konkursu Ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii. Udział wzięło 18 przedstawicieli klas VIII i III gimnazjum wyłonionych drogą eliminacji klasowych.

 Wyniki finału:

I miejsce - Daria Majewska  - G IIIe
                Kamil Dółkowski  - VIIIb

II miejsce - Aleksandra Kalinowska - VIIIb
III miejsce - Katarzyna Bielawska - G IIIm

Opiekunowie konkursu: p. M.Dolny, p. M.Mroczkowska

Uśmiech Konkurs plastyczny i graficzny na plakat „Bezpieczeństwo w Sieci”

Wyniki konkursów:
- plastyczny

I miejsce -  Laura Wiśniewska, Sandra Wiśniewska
II miejsce – Zuzia Paluszkiewicz, Oliwia Kucharska
III miejsce – Łukasz Siekierski, Jakub Guz

 - graficzny:

I miejsce – Joanna Załęska
II miejsce – Zuzanna Smogorzewska
III miejsce - Patryk Biernacki

Uśmiech Dnia 27 listopada 2018 roku odbył się szkolny konkurs fizyczny "Mikołaj Kopernik - życie i twórczość". Konkurs adresowany był dla uczniów klas 7 i 8 SP oraz 3 klas gimnazjalnych. Organizatorem konkursu była pani Dorota Pazdrak.
Konkurs miał na celu:
- przybliżenie uczniom postaci sławnego Polaka Mikołaja Kopernika,
- rozwijanie umiejętności samodzielnego wyszukiwania i gromadzenia informacji za pomocą warsztatu informacyjno – bibliograficznego,
- kształtowanie umiejętności kojarzenia faktów z życia wybitnego uczonego, rozbudzanie zainteresowania astronomią i odkryciami w tej dziedzinie wiedzy,
- kształtowanie postaw patriotycznych.

Wyniki konkursu:
I miejsce – Daria Umińska kl. G3M
II  miejsce – Martyna Kołodziejska kl. G3M, Weronika Matlęga  kl. 8b, Julia Mikucka kl. 8b
III  miejsce – Marta Gutkowska kl. G3E.

 KLASY I - VIII I ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

 „Kartka Bożonarodzeniowa”- konkurs plastyczny dla dzieci z klas integracyjnych

 kl. I-III

1 miejsce - Erwin Ignaszak 3b
2 miejsce- Bartek Szmulewicz 2b
3 miejsce - Oskar Wiśniewski 3b

 kl. IV- VIII

1 miejsce - Kajetan Kisielew 5b
2 miejsce - Krystian Rycharski 5b
3 miejsce - Wiktoria Gałązka 6c
wyróżnienie: Żaneta Włodarska 6c

 Gimnazjum

1 miejsce -  Emilia Marzec 3B
2 miejsce - Emilia Złakowska 3B
3 miejsce - Łukasz Siekierski 3B

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska