Rok szkolny 2017/2018 Drukuj

KLASY I - III

Uśmiech Konkurs "Brzechwa dzieciom"

Wyniki konkursu:

I  miejsce – Lena Adamkiewicz z kl. I a
II miejsce – Dominik Tanaś z kl. III b
III miejsce – Roksana Bieńkowska z kl. II a

wyróżnienia:

Mikołaj Kurczewski z kl. I a
Mja Wiktorowska z kl. I b
Kacper Zawadzki z kl. II a
Alicja Biernacka z kl. III b

 Uśmiech Konkurs na najładniejszy zeszyt lektur

 

Wyniki konkursu:

II miejsce - Dominik Woźniak klasa IIIc
III miejsce - Denis Jasiński klasa IIIc, Oliwier Zieliński klasa IIIc
wyróżnienie - Adam Mieśkiewicz klasa IIa, Kacper Zawadzki klasa IIa

Uśmiech Konkurs  "Mistrz Ortografii”

Wyniki konkursu:

 KLASY DRUGIE:

I miejsce – Adam Miaśkiewicz kl. IIa
II miejsce – Weronika Dółkowska kl. IIa
III miejsce – Kacper  Zawadzki kl. IIa

 KLASY TRZECIE

I miejsce – Krzysztof  Socha kl. IIIb
II miejsce – Karolina Nowalińska kl. IIIa
III miejsce – Julia Jastrzębska kl. IIIa

Uśmiech Konkurs  "Z matematyką za pan brat”

Wyniki konkursu:

I miejsce – Krzysztof  Socha kl. IIIb
I miejsce – Oliwier Zieliński kl. IIIc
II miejsce – Kuba Dutkiewicz kl. IIIc
III miejsce – Karolina Nowalińska kl. IIIa

Uśmiech Konkurs Pięknego Czytania

Wyniki konkursu:

W kategorii dzieci z rocznika 2010:

I miejsce - Kornelia Jóźwiak - kl. I b
II miejsce - Aleksander Palczewski - kl. I a
III miejsce - Kacper Zawadzki - kl. II a

W kategorii dzieci z rocznika 2009:
I miejsce - Julia Jastrzębska - kl. III a
II miejsce - Karolina Nowalińska - kl. III a
III miejsce - Krzysztof Socha - kl. III b

Uśmiech Szkolny konkurs plastyczny "Misjonarz - jego praca i pasje"

Wyniki konkursu:

1. Zuzanna Rekus kl. Ib
2. Lena Adamkiewicz kl. Ia
    Krystian Jasiński kl. IIIa
3. Amelia Alaszkiewicz kl. Ib

Wyróżnienie:

Karolina Nowalińska kl. IIIa

Uśmiech Konkursy plastyczne zorganizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Wyniki konkursów:

Zakładka do książki

Klasy I

I miejsce – Kacper Szyburski kl. I a
II  miejsce – Maja Wiktorowska kl. I b i Lena Adamkiewicz kl. I a
III I miejsce – Zofia Bogdańska kl. I a i  Adam  Gutkowski kl. I a

Mój książkowy przyjaciel

Klasy II

I miejsce – Laura Michalak kl. II b
II miejsce – Wanessa  Borysowicz kl. II b i Fabian Szklarz kl. II b
III miejsce – Anna Stańczak kl. II a i Natalia Olaszkiewicz kl. II b

Klasy III

I miejsce – Tomasz Olaszkiewicz kl. III a i Weronika Olaszkiewicz kl. III c
II miejsce – Alan Miklaszewski kl. III a
III miejsce – Gabriela Grudzińska kl. III b i Rafał Bitkowski kl. III a

 KLASY I - VII

Uśmiech Konkurs na najaktywniejszego turystę SKKT "Kościuszkowcy"

 

Wyniki konkursu:

 

Kacper Zawadzki kl.2a
Karolina Nowalińska kl.3a
Adam Wojciechowski kl. 4a
Wojciech Kłosowski kl. 4a
Oskar Skrocki kl. 4a
Jakub Zawadzki kl.4c
Zuzanna Cieślik kl. 5a
Nikola Gaj kl. 5a
Kacper Kłys kl. 5a
Maja Olszewska kl. 5b
Klaudia Sobótka kl. 5b
Wiktoria Siwińska kl. 5b
Adrian Borowski kl.5b
Wiktoria Kozińska kl. 5c
Krystian Kołodziejski kl. 5c
Julia Siurdyna kl.7b
Sandra Wełna kl.7b
Julia Mikucka kl.7b

 Uśmiech Konkurs ze znajomości "Akademii pana Kleksa" Jana Brzechwy"

Wyniki konkursu:

I  miejsce - Oliwia Jaworska  kl. V c
II  miejsce -  Michał Bitkowski  kl. IV b
III  miejsce -  Daria Miaśkiewicz  kl. V b

Uśmiech Makulatura na Misje - konkurs szkolny dla kl. I - VII

1 miejsce - Wiktoria Podolska kl. VIc
2 miejsce - Klaudia Perkowska kl. Vc
3 miejsce - Julia Wiśniewska kl. IVb

Uśmiech Pisanka Wielkanocna

Wyniki konkursu:

I miejsce - Dąbrowska Alicja
II miejsce - Miaśkiewicz Daria
III miejsce - Dąbrowski Wiktor, Miaśkiewicz Adam

Uśmiech Konkurs „Na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową”

Wyniki konkursu:

 I miejsce – Kuba Dudkiewicz kl. III c
II miejsce – Żaneta Włodarska kl. V c
III miejsce – Krystian Kołodziejski kl. V c

  Wyróżnienia:

-        Wiktoria Gałązka kl. V c
-        Jakub Dobrowolski kl. V c

 Uśmiech Mój koszyczek Wielkanocny

Wyniki konkursu:

kl. I - III (konkurs plastyczny)
1 miejsce - Natalia Smogorzewska kl. Ia
2 miejsce - Lena Adamkiewicz kl. Ia
              - Lena Truskolaska kl. Ia
3 miejsce - Krystian Jasiński kl. IIIa
              - Karolina Nowalińska kl. IIIa

Wyróżnienie:

Amelia Alaszkiewicz kl. Ib
Zuzanna Rekus kl. Ib
Wiktor Dąbrowski kl. IIa
Adam Miaśkiewicz kl. IIa
Natalia Olaszkiewicz kl. IIb
Alan Miklaszewski kl. IIIa
Wiktor Miklaszewski kl. IIIa
Tomasz Olaszkiewicz kl. IIIa
Weronika Olaszkiewicz kl. IIIc

  kl. IV - VII (wiersz)

 1 miejsce - Jakub Domaszczyński kl. IVc
              - Alicja Dąbrowska kl. Va
2 miejsce - Julia Siwinska kl. Vb
3 miejsce - Klaudia Perkowska kl. Vc

 KLASY IV - VII ORAZ KLASY GIMNAZJALNE

 Uśmiech  "Świąteczny wystrój izb lekcyjnych":

 

I miejsce    klasa 2e – sala nr 39
II miejsce   klasa 2m – sala nr 43
III miejsce  klasa 3b – sala nr 42

 

Uśmiech Matematyczny As

kl. 4   Karczewski Michał 4b
kl. 5   Sztuczka Julia 5b
kl. 6   Aleksandrowicz Kacper 6c
kl. 7   Dółkowski Kamil 7b

Uśmiech Wyniki konkursów związanych z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu 

 

Konkurs plastyczny – transparent (klasy 7)

I miejsce – Osińska Sandra, Siurdyna Julia, Wełna Sandra, Kryszczak Marika, Dzięgielewska Magda z kl. 7b
II miejsce ex aequo:

1)      Kamil Dółkowski, Jakub Drajkowski, Jakub Jarzyński, Oliwia Żaglewska z kl. 7b
2)      Wiktoria Nawrocka, Jakub Frank z kl. 7b

III miejsce ex aequo:

1)      Patrycja Wachol, Kamil Gozdanek, Piotr Patora z kl. 7c
2)      Paweł Patora, Mikołaj Majchrzak z kl. 7c

Konkurs na plakat w programie Paint (4 klasy):

I miejsce – Jakub Domaszczyński kl. 4c
II miejsce – Jakub Zawadzki kl, 4c
III miejsce – Oskar Skrodzki kl. 4a

Konkurs – Gazetki ścienne w klasach

I miejsce

1)      s. 28 kl. 6b
2)      s.33 kl. 5c

II miejsce

1)      s. 34 kl. 4a
2)      s. 23 kl. 7c

III miejsce

1)      s. 26 kl. 4b
2)      s. 30 kl. 5b
3)      s. 24 kl. 6a
4)      s. 7  kl. 4c

 Prezentacje multimedialne (klasy 5-7)

I miejsce – Kamil Dółkowski kl. 7b
II miejsce – Maria Korent kl. 5b, Klaudia Perkowska kl. 5c
III miejsce – Karol Kolasa kl.5a

Uśmiech Konkurs chemiczno-fizyczny "Maria Skłodowska-Curie i jej odkrycia"

Wyniki konkursu:

I miejsce – Maja Jarzębska kl.G3E
II  miejsce – Aniela Siemiątkowska kl.G3E, Ada Sztanderska kl.G3E
III  miejsce – Aleksandra Grabowska kl.G3E, Piotr Kowalski kl.G3E, Aleksandra Sobótka kl.G3E.

Uśmiech Konkurs „Na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową”

Wyniki konkursu:

I miejsce –  Łukasz Siekierski kl. II B
II miejsce – Emilia Marzec kl. II B
III miejsce – Emilia Złakowska kl. II B

 Uśmiech Konkurs plastyczny "Pisanki, kraszanki oczami dzieci" 

Wyniki konkursu:

 

I miejsce – Żaneta Włodarska z kl. V c
II miejsce – Jakub Dobrowolski z kl. V c
III miejsce – Piotr Patora z kl. VII c

Wyróżnienia otrzymali:

Krystian Kołodziejski z  kl. V c
Paweł Patora z kl. VII c
Wiktoria Gałązka z kl. V c
Kajetan Kisielew z kl. IV b.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska