Rok szkolny 2018/2019 Drukuj

 

KLASY I - III

Uśmiech  Szkolny Logopedyczny Konkurs Plastyczny dla klas II - III "Jedno słowo - wiele znaczeń"

 

I miejsce - Adamkiewicz Lena - kl. IIa
II miejsce - Alaszkiewicz Amelia - kl. IIb
               - Beczek Gabriela - kl. IIa
III miejsce - Truskolaska Lena - kl. IIa

 

Wyróżnienia:

 

Szymański Adrian - kl. IIa
Żmijewska Lena - kl. IIa
Bogdańska Zofia - kl. IIa
Gutkowski Adam - kl. IIa
Podolski Michał - kl. IIb
Rekus Zuzanna - kl. IIb
Stańczak Anna - kl. IIIa

UśmiechSzkolny konkurs dla klas I - III "My English Picture Dictionary"

 I m-ce Lena Adamkiewicz kl. 2a
II m-ce Amelia Alaszkiewicz kl. 2b
III m-ce  Kacper Zawadzki kl. 3a

 wyróżnienie - Zuzanna Rekus

UśmiechSzkolny konkurs "Mistrz Ortografii"

Klasy trzecie

I miejsce – Dółkowska Weronika kl. IIIa

Klasy drugie

I miejsce – Dawid Sobiecki z kl.2b
II miejsce – Kornelia Jóźwiak z kl. 2b
III miejsce – Mikołaj Kurczewski z kl.2a

Uśmiech Szkolny konkurs matematyczny „Z matematyką za pan brat” dla klas II-III

Klasy drugie

I miejsce – Amelia  Alaszkiewicz z klasy II b
I miejsce – Dawid Sobiecki z klasy II b
I miejsce - Kornelia Jóźwiak z klasy II b

Klasy trzecie

I miejsce - Michał Nowaliński z klasy III a

Uśmiech Konkurs na Najładniejszy zeszyt ucznia klasy pierwszej

I miejsce – Wiktoria Laskowska z kl. I a
II miejsce – Nikola Sylwestrzak z kl. I a
III miejsce –  Laura Brzezińska z kl. I a

Uśmiech Konkurs recytatorski „W świecie wierszy Wandy Chotomskiej”

I miejsce – Aleksander Atliński z kl. I a i Marcel Piórkowski z kl. I b,
II miejsce – Kornelia Jóźwiak z kl. II b,
III miejsce –  Oliwia Jankowska z kl. II b,
wyróżnienie – Mikołaj Kurczewski z kl. II a i Amelia Alaszkiewicz z kl. II b.

Uśmiech Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Laureaci konkursu:

- Igor Przybyliński z kl. 1a
- Kornelia Jóźwiak z kl. 2b
- Amelia Alaszkiewicz z kl. 2b

Uśmiech "Radujmy się ze Świętymi i Błogosławionymi" - konkurs recytatorski

I miejsce - Lena Adamkiewicz kl. IIa
II miejsce - Amelia Alaszkiewicz kl. IIb
III miejsce - Kacper Zawadzki kl. IIIa

Uśmiech Rozstrzygnięte zostały konkursy plastyczne zorganizowane dla uczniów klas I-III w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Oto wyniki:

Laurka dla biblioteki szkolnej - Klasy I

I miejsce – Laura Brzezińska  kl. I a
II  miejsce – Liliana Wierzbowska  kl. I a
III  miejsce – Wiktoria Laskowska  kl. I a

Wyróżnienie - Nikola Sylwestrzak  kl. I a

Mój literacki przyjaciel -  Klasy II   

I miejsce – Gabriela Beczek  kl. II a
II miejsce – Aleksander Palczewski  kl. II a
III miejsce – Lena Adamkiewicz  kl. II a

Wyróżnienia - Igor Skulski  kl. II b, Blanka Sobieszczuk  kl. II a, Natalia Smogorzewska  kl. II a

Uśmiech Wyniki szkolnego konkursu plastyczno - literackiego dla klas II i III na wykonanie książeczki o najciekawszej przygodzie (historii) ukochanego "Pluszowego Misia"

I m Oziemkowska Maja kl. 2 a
II m Adamkiewicz Lena kl. 2 a
III m Rekus Zuzanna kl. 2 b

KLASY IV - VIII I ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

UśmiechSzkolny konkurs dla klas IV-VIII i Gimnazjum "My crazy T-shirt"

 I m-ce Siwińska Wiktoria  kl. 6b
I m-ce Nawrocka Wiktoria kl. 8b
II m-ce Domaszczyński Kuba kl. 5c
II m-ce Majchrzak Agata 8b
III m-ce Majewska Julia kl. 4a
III m-ce Paluszkiewicz Zuzanna kl. 3M Gim.

Uśmiech  Dnia 03.06.2019r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs „Zjawiska fizyczne w obiektywie”. Konkurs był adresowany dla uczniów klas 8 i klas gimnazjalnych. Organizatorem konkursu była pani Dorota Pazdrak.

 Celem konkursu było:

 - rozwijanie zainteresowań przyrodniczych,
- pobudzenie i rozwijanie zainteresowań fotografią,
- uwrażliwienie młodzieży na piękno natury,
- motywowanie uczniów do poszerzenia swojej wiedzy przyrodniczej.

  Wyniki konkursu:

 I miejsce – Weronika Matlęga kl.8b
II  miejsce – Aleksandra Zych kl.G3E
III  miejsce – Martyna Załęska kl.G3E.

Uśmiech  Konkurs czytelniczy ze znajomości powieści M. Twaina „Przygody Tomka Sawyera”: „Życie pełne niespodzianek”:

I m-ce Wiktoria Siwińska, kl.6b
II m-ce Oliwia Jaworska, kl.6c oraz Maria Korent, kl.6b
III m-ce Albert Gołębiowski, kl.7b
wyróżnienie: Aleksandra Wasylewska, kl.6b

Uśmiech  Wyróżnione prace uczniów w szkolnych konkursach plastycznych realizowanych w ramach projektu „Jestem jak Leonardo da Vinci”:

 „Selfie z Leonardo da Vinci”
Karoliny Nowalińskiej kl. IV b,
Weroniki Olaszkiewicz kl. IV c,
Leny Szostak kl. IV b.

 „Mona Lisa – fotomontaż”
Rafała Bitkowskiego kl. V b,
Karoliny Feliciak kl. V c,
Mai Dworakowskiej kl. V c.

 „Mona Lisa w sztuce Pop-art”
Marii Korent kl. VI b,
Karola Kolasy kl. VI a,
Mai Olszewskiej kl. VI b.

 „Koszulka handmade”
Wiktorii Podolskiej kl. VII c,
Wiktorii Lankiewicz kl. VII c,
Kacpra Aleksandrowicza kl. VII c.

  Uśmiech Konkurs plastyczny zorganizowany w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem "Działajmy Razem"

I miejsce - Wiktoria Siwińska kl. 6b
II miejsce - Kornelia Żuchewicz kl. 5b
II miejsce - Wiktoria Podolska kl. 7c

wyróżnienia: Blanka Falkowska kl. 6c; Marcin Sylwestrzak kl. 6c; Krzysztof Socha kl. 4b.

Uśmiech7 marca 2019r. odbył się Finał Konkursu Ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii. Udział wzięło 18 przedstawicieli klas VIII i III gimnazjum wyłonionych drogą eliminacji klasowych.

 Wyniki finału:

I miejsce - Daria Majewska  - G IIIe
                Kamil Dółkowski  - VIIIb

II miejsce - Aleksandra Kalinowska - VIIIb
III miejsce - Katarzyna Bielawska - G IIIm

Opiekunowie konkursu: p. M.Dolny, p. M.Mroczkowska

Uśmiech Konkurs plastyczny i graficzny na plakat „Bezpieczeństwo w Sieci”

Wyniki konkursów:
- plastyczny

I miejsce -  Laura Wiśniewska, Sandra Wiśniewska
II miejsce – Zuzia Paluszkiewicz, Oliwia Kucharska
III miejsce – Łukasz Siekierski, Jakub Guz

 - graficzny:

I miejsce – Joanna Załęska
II miejsce – Zuzanna Smogorzewska
III miejsce - Patryk Biernacki

Uśmiech Dnia 27 listopada 2018 roku odbył się szkolny konkurs fizyczny "Mikołaj Kopernik - życie i twórczość". Konkurs adresowany był dla uczniów klas 7 i 8 SP oraz 3 klas gimnazjalnych. Organizatorem konkursu była pani Dorota Pazdrak.
Konkurs miał na celu:
- przybliżenie uczniom postaci sławnego Polaka Mikołaja Kopernika,
- rozwijanie umiejętności samodzielnego wyszukiwania i gromadzenia informacji za pomocą warsztatu informacyjno – bibliograficznego,
- kształtowanie umiejętności kojarzenia faktów z życia wybitnego uczonego, rozbudzanie zainteresowania astronomią i odkryciami w tej dziedzinie wiedzy,
- kształtowanie postaw patriotycznych.

Wyniki konkursu:
I miejsce – Daria Umińska kl. G3M
II  miejsce – Martyna Kołodziejska kl. G3M, Weronika Matlęga  kl. 8b, Julia Mikucka kl. 8b
III  miejsce – Marta Gutkowska kl. G3E.

 KLASY I - VIII I ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

 „Kartka Bożonarodzeniowa”- konkurs plastyczny dla dzieci z klas integracyjnych

 kl. I-III

1 miejsce - Erwin Ignaszak 3b
2 miejsce- Bartek Szmulewicz 2b
3 miejsce - Oskar Wiśniewski 3b

 kl. IV- VIII

1 miejsce - Kajetan Kisielew 5b
2 miejsce - Krystian Rycharski 5b
3 miejsce - Wiktoria Gałązka 6c
wyróżnienie: Żaneta Włodarska 6c

 Gimnazjum

1 miejsce -  Emilia Marzec 3B
2 miejsce - Emilia Złakowska 3B
3 miejsce - Łukasz Siekierski 3B