Rok szkolny 2014/2015 Drukuj

W roku szkolnym  2014/2015 wyniki wewnątrzszkolnych konkursów przedstawiały się następująco:

 KLASY 1 - 3

Uśmiech Szkolny konkurs  „Mistrz Ortografii” 

Wyniki konkursu: 

W kategorii klas II

I miejsce – Maria Korent z kl. II b
II miejsce – Kacper Błaszkiewicz z kl. II a
III miejsce – Klaudia Perkowska z kl. II a

W kategorii klas III

I miejsce – Kacper Aleksandrowicz z kl. III b
II miejsce – Wiktoria Lankiewicz z kl. III a
III miejsce – Katarzyna Zatorska z kl. III b

 Uśmiech Szkolny konkurs recytatorski  „Moje marzenia”

Wyniki konkursu:

W kategorii klas I

I miejsce – Julia Skolmowska z kl. I a
II miejsce – Natalia Kicińska z kl. I b
III miejsce – Julia Wójtewicz z kl. I c

W kategorii klas II-III

I miejsce – Klaudia Perkowska z kl. II a
II miejsce – Daria Miaśkiewicz z kl. II c
III miejsce – Aleksandra Wasylewska z kl. II a
Wyróżnienie – Alicja Dąbrowska z kl. II b

Uśmiech Szkolny konkurs na „Najpiękniejszą Bombkę”

Wyniki konkursu:

I miejsce

Dominik Myzia – kl 1b,
Kacper Aleksandrowicz – kl 3b

II miejsce

Julia Wiśniewska – kl 1b,
Julia Antczak – kl 3a

III miejsce

Michał Bitkowski – kl 1b,
Damian Śniegowski – kl 1b

Uśmiech Szkolny konkurs na "NAJCIEKAWSZY STRÓJ KARNAWAŁOWY"

Wyniki konkursu:

I miejsce – Perkowska Klaudia kl.2a (Czarownica)

II miejsce – Klat Oskar kl.1a (Klown)

III miejsce – Kowalski Adam kl.1c (Indianin)

Wyróżnienia: Welenc Wiktoria kl.1a (Japonka), Welenc Judyta kl.2a (Alladynka), Bartosz Kuźnicki kl.1c (Mumia)

Uśmiech Szkolny konkurs literacki z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

Wyniki konkursu:

I miejsce - Oskar Ceglewski kl. IIIb
II miejsce - Amelia  Piotrowska kl. Ic
III miejsce - Judyta Welenc kl. IIa
wyróżnienia: Julia Chiba kl. Ia, Wiktoria Lankiewicz kl. IIIa i Wiktoria Podolska kl IIIa.

 KLASY 4 - 6

Uśmiech Szkolny konkurs na klasowy "Plakat promujący DBI"

I miejsceklasa IV a
II miejsce
klasa IV b
III miejsce
klasa VI b.

Uśmiech Szkolny konkurs na „Najpiękniejszą Bombkę”

Wyniki konkursu:

I miejsce

Aleksandra Kalinowska – kl. 4b,
Kamil Dółkowski – kl. 4b,
Szymon Szarwiński – kl. 4b

II miejsce

Laura Wiśniewska – kl. 5b,
Martyna Załęska – kl. 5b,
Wiktoria Szymborska – kl. 4b

III miejsce

Kacper Gierzyński – kl. 4a,
Anita Skubik- kl. 4b,
Martyna Korach – kl. 4a.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska