„za – TIK-owani”- ODCINEK 4. Drukuj

 

Ale się działo!

10 lutego wzięliśmy udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu, obchodzonego w ponad 100 krajach. Uwaga młodych Internautów, zgodnie z tegorocznym hasłem przewodnim „Razem tworzymy lepszy Internet”, została zwrócona na pozytywne aspekty korzystania z sieci i ich udziału w tworzeniu wirtualnego świata. Podsumowaliśmy w ten sposób cykl zajęć, w jakich uczestniczyliśmy w ramach projektu Aktywna Edukacja. 

Atrakcją tego dnia było  spotkanie z panią Katarzyną Lorens z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, która przybliżyła dzieciom tematykę bezpieczeństwa w Internecie, wykorzystując kreskówki „3…2…1… Internet”.  

I to nie był jeszcze koniec przyjemności. Organizatorzy  rozstrzygnęli konkurs plastyczno – informatyczny „Bezpiecznie w sieci”. Oto jego wyniki:

I miejsce – praca grupowa – Justyna Witkowska, Maja Ferszt, Laura Wiśniewska 4b

II miejsce – Dominika Świtalska  5c

II miejsce – Weronika Górnicka  5a

III miejsce – praca grupowa – Elżbieta Woźnicka i Wiktoria Woźnicka  4b

Wyróżnienia:

•Wiktoria Sztuczka kl. 6c

 •Beata Krupa kl. 5c

 •Paulina Drążkiewicz – kl. 5c

 •Ada Jankowska – kl. 4a

 •Adrian Marciniak – kl.4b

Gratulujemy zwycięzcom! Prace możecie oglądać na szkolnym holu. Do zobaczenia za rok!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska