Wyjazd sportowo - rekreacyjny do Gostynina Drukuj

Wyjazd sportowo - rekreacyjny do GostyninaW dniach 10-12 października 2018 r. odbył się kolejny wyjazd sportowo - rekreacyjny do Gostynina w ramach Płockiej Akademii Piłki Nożnej dla uczniów klas sportowych: 8a i 3 gimnazjum, podczas którego doskonalili umiejętności techniki gry w piłkę nożną. Dzień składał się nie tylko z treningów, ale również wielu atrakcji. Sportowcy poznali oraz doskonalili swoje umiejętności na kręgielni oraz korzystali z pływalni w Kutnie i Gostyninie. Ostanie promienie słoneczne łapali na Orliku w Gostyninie, gdzie rozgrywali zaciekłe sparingi. Mieli również możliwość wzięcia udziału w nietypowej lekcji wf, która odbyła się w parku trampolin „SALTOS” w Łodzi. A po ciężkiej pracy uczniowie relaksowali się na różnego rodzaju zjeżdżalniach i basenach w Aqua Parku „Fala” w Łodzi. To był bardzo miło i aktywnie spędzony czas.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska