Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Drukuj

Z Podwórka na Stadion o Puchar TymbarkaW dniu 23.11.2018 r. na stadionie Wisły Płock (pod balonem) odbyły się coroczne rozgrywki piłkarskie organizowane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Płocku i firmę Tymbark. Były to rozgrywki rejonowe dla chłopców U-10 (klasy 2-3). Reprezentacja naszej szkoły złożona była z uczniów klasy 3a (rocznik klasa 2) oraz z klas 2a i 2b. Oprócz tego, że rywalizowaliśmy z rocznikiem starszym (klasy 3), to głównymi zgłoszonymi do turnieju drużynami były kluby piłkarskie (WISŁA Płock, UKS MDK Płock,YOUNG BOYS Płock itp.), co dodatkowo podnosiło poziom turnieju.
Nasza szkolna drużyna nie poddała się ani przez minutę i mimo że nie awansowała do meczów finałowych walczyła z drużynami klubowymi do końca każdego meczu. Brawa dla młodych piłkarzy!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska