Warszawa na sportowo Drukuj

Warszawa na sportowo26 listopada 2018 r. uczniowie z klas sportowych oraz Ci, którzy uczęszczają na zajęcia Akademii Piłki Nożnej udali się na wycieczkę do Warszawy. Jako pierwszą odwiedziliśmy Manufakturę słodyczy „Cukier Lukier”, gdzie dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których poznały krok po kroku zasady tworzenia lizaków z karmelu oraz miały okazję wykonać własnego lizaka i zakupić słodkie souveniry. Następnie udaliśmy się na ciepły posiłek do Centrum Nauki Kopernik, po którym wyruszyliśmy na Stadion Narodowy. Podczas zwiedzania Stadionu Narodowego uczniowie zobaczyli m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej, centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy oraz zasiedli na trybunach i wysłuchali ciekawostek związanych ze stadionem. Na koniec każdy mógł nabyć drobne pamiątki. Bez wątpienie był to dzień pełen piłkarskich emocji oraz słodkich przyjemności. W wyprawie do Warszawy dzieciom towarzyszyli: pani Katarzyna Adamkiewicz oraz panowie: Paweł Grabowski, Jacek Małkiewicz i Stanisław Zotow.

 


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska