Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej piłki nożnej klas I Drukuj

Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej piłki nożnej klas IW dniu 10.12.2018r. w Zespole Szkół Technicznych w Płocku (dawna tzw. Siedemdziesiątka) odbył się Mikołajkowy turniej piłki nożnej klas I dla szkół zrzeszonych w Płockie Akademii Piłki Nożnej. Dla wielu chłopców był to pierwszy poważny turniej w karierze młodych piłkarzy. Zespół reprezentujący naszą szkołę stoczył wiele trudnych spotkań, zaznaczyć należy, że tzw. poziom wyszkolenia technicznego dużej grupy pierwszoklasistów z różnych płockich szkół był bardzo wysoki.
Ostatecznie nasza drużyna zajęła III m. w turnieju. Wszyscy uczestnicy zawodów piłkarskich otrzymali medale i słodki upominek, a drużyny ładne puchary. Gratulacje dla najmłodszych uczestników.
Opiekunowie naszych dzielnych pierwszoklasistów to p. Paweł Grabowski i p. Jacek Małkiewicz.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska