MDK LIGA SZKOLNYCH „9” Drukuj

MDK LIGA SZKOLNYCH „9”Dobiegła końca runda zimowa MDK Ligi Szkolnych "9", rozgrywek dla klas VIII i młodszych, pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka. Głównym sponsorem wydarzenia był Urząd Miasta Płocka, zaś organizatorami Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku i Płocka Akademia Piłki Nożnej. Sędzią zawodów był pan Rafał Szczytniewski z WS Płock. Rozgrywki odbywały się na obiektach Wisły Płock, za co wszyscy uczestnicy pragną złożyć serdecznie podziękowania.
Przed rundą wiosenną na faworytów wyrastają drużyny SP 8 Płock i SP 17 Płock, zajmujące z kompletem punktów pierwsze miejsca w swoich grupach. Opiekunem naszych młodych piłkarzy jest pan Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska