SREBRNI PIŁKARZE Drukuj

Srebrni piłkarzeW dniu 07.03.2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 5 w Płocku - Radziwie, odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas 1i 2 (drużyny łączone). Startowały płockie szkoły podstawowe zrzeszone i trenujące w ramach Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Rozgrywano mecze systemem każdy z każdym (mecz i rewanż). Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, jak na te roczniki, wynik turnieju pozostawał otwarty do ostatniego meczu, w którym nasza szkoła potykała się z SP 12 Płock.
Ostatecznie drużyna SP 17 Płock zajęła w całym długim turnieju II miejsce.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale i suweniry Wisły Płock.
Najlepszym zawodnikiem turnieju trenerzy wybrali ucznia naszej szkoły Michała Nowalińskiego z klasy 3 a. Jest to jednak sukces wszystkich naszych reprezentantów, którzy pomogli mu zdobyć to wyróżnienie!
Gratulujemy! Opiekunami naszych srebrnych piłkarzy są panowie Jacek Małkiewicz i Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska